Kariyer 31 TEMMUZ 2013 / 09:25

Teradata Türkiye ekibine yeni bir isim katıldı

Veri ambarı alanında çalışan Teradata Türkiye’de, Semra Erişkon, finans sektörü müşteri yöneticisi olarak atandı.Veri ambarı alanında lider konumda bulunan Teradata Türkiye, kadrosuna deneyimli bir isim daha kattı. Teradata Türkiye ekibine katılan Semra Erişkon, Finans Sektörü Müşteri Yöneticisi olarak görev yapacak.

Semra Erişkon'u tanıyalım

1979 yılında Konya’da doğan Semra Erişkon, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Greenwich Üniversitesi’nde risk yönetimi konusunda çeşitli dersler aldı. Çalışma hayatına ilk olarak İngiltere’de Hilton Corporation’da başladı. Daha sonra sırasıyla Conrad İstanbul Hotel Group Satış Koordinatörlüğü, Garanti Factoring Stratejik Müşteriler Satış Yöneticiliği, Servus Ödeme Sistemleri Key Account Manager, Tradesoft Microsoft Dynamics Ürün Grubu Satış Yöneticiliği görevlerini üstlendi. Erişkon, Teradata Türkiye ekibine katılmadan önce Gantek Teknoloji’de Stratejik Müşteriler Satış Müdürü olarak görev yapıyordu. Evli ve bir çocuk sahibi olan Erişkon, İngilizce ve Almanca biliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun