Kariyer 12 KASIM 2012 / 18:41

Teradata Türkiye ekibi güçlendirmeyi sürdürüyor

Teradata Türkiye, telekomünikasyon ve havacılık gibi farklı sektörlerde 11 yılı aşkın uzmanlık ve yönetim tecrübesi bulunan Mehmet Bütün'ü Telekomünikasyon Sektöründen Sorumlu Kıdemli Endüstri Danışmanı olarak atadı.

Telekomünikasyon, havacılık gibi sektörlerde 11 yılı aşkın uzmanlık ve yönetim tecrübesi bulunan Bütün, analitik/operasyonel CRM, kampanya yönetimi, iş zekası, sadakat programları, ücretlendirme-faturalandırma ve ağ BT sistemleri alanlarındaki deneyimi ile dikkat çekiyor.

Teradata Türkiye ekibine katılmadan önce Türk Hava Yolları’nda İş Geliştirme ve CRM Müdürü olarak görev yapan Mehmet Bütün, bundan böyle Teradata Telekomünikasyon Sektöründen Sorumlu Kıdemli Endüstri Danışmanlığı görevini sürdürecek.
ETİKETLER : Mehmet Bütün teradata
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun