Kariyer 13 TEMMUZ 2015 / 13:39

TelecityGroup' ta yeni atama

TelecityGroup’un yeni teknoloji direktörü Rıdvan Aysel olurken, Murat Kılınç da operasyon direktörü görevine getirildi.Şirkette Teknoloji Direktörü görevine Rıdvan Aysel getirilirken, Murat Kılınç ise TelecityGroup Türkiye veri merkezi operasyonlarından sorumlu olacak. Daha önce Alcatel, Anadolu Endüstri Holding ve Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH) gibi firmalarda yöneticilik görevlerinde bulunan Rıdvan Aysel, TelecityGroup Türkiye’de ağ ve sistem yönetimi ekibinin yanı sıra yazılım ekibini de yönetecek. Kariyerinde Peregrine Systems, Petsoftel, Tria ve MedNautilus gibi şirketlerin teknik pozisyonlarında önemli görevler üstlenen Murat Kılınç ise, TelecityGroup Türkiye’nin veri merkezi operasyonlarından sorumlu olacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Rıdvan Aysel, kariyerine 1990 yılında Alcatel Teletaş’ta Ar-Ge Tasarım Mühendisi olarak başladı. 1999 – 2004 yılları arasında Anadolu Grubu bünyesinde Ağ Müdürü olarak görev yapan Aysel, 2004 yılında katıldığı Anadolu Bilişim Hizmetleri bünyesinde 7 yıl boyunca Teknoloji Müdürü görevinde bulundu. Rıdvan Aysel, TelecityGroup Türkiye’ye katılmadan önce DESTEK Bilgisayar’da Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

TelecityGroup Türkiye Teknoloji Direktörü Rıdvan Aysel yeni görevi hakkında şunları söyledi: “TelecityGroup Türkiye ekibinin yeni bir üyesi olarak, sektördeki kişisel deneyimimle grubun Türkiye pazarında yeniden yapılandırdığı operasyonlarına önemli katkılar sağlayacağıma inanıyorum. Ekip arkadaşlarımla birlikte büyük projelere imza atacağımıza ve operasyonumuzu büyüterek müşterilerimize daha da iyi hizmet sunacağımıza dair güvenim tam."
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun