Kariyer 18 ŞUBAT 2009 / 12:04

Tekstil değişimi bilişim ile yakalayacak

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) ile Elsys 18 Mart 2009'da "Tekstil Bilişimle Değişim Fırsatları" başlıklı bir toplantı düzenleyecek.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) ile Elsys 18 Mart 2009'da "Tekstil Bilişimle Değişim Fırsatları" başlıklı bir toplantı düzenleyecek.


İTKİB'in İstanbul Yenibosna'daki Dış Ticaret Kompleksi'nde gerçekleştirilecek toplantıya 100'ün üzerinde tekstil sanayicisi, yönetici ve bilişim uzmanının katılması bekleniyor. Toplantıda sektörün bilişimden nasıl daha fazla yararlanabileceği ve rekabetçi gücünü bu yolla nasıl artırabileceği konuşulacak. Toplantı kapsamında bilişime yatırım yaparak verimliliğini artıran Kardem Tekstil'in Genel Müdürü Zeki Erdoğan, kendi tesislerindeki örnek uygulamayı paylaşacak. İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) eski Başkanı Nuri Artok'un yöneteceği toplantıda, Elsys Genel Müdürü Savaş Komban, tekstilde bilişimle değişim vizyonunu ortaya koyacak. Tekstil sektörüne yönelik bilişim uygulamaları alanında projeler sunan Elsys’in Profesyonel Hizmetler Direktörü Amere Oakman'da konuşmacılar arasında yer alacak. Toplantı, tüm İTKİB üyelerinin yanı sıra tekstilde gelişim potansiyeli bulunan tüm şirket yöneticilerinin katılımına açık olarak düzenleniyor. Katılım için (0212) 454 02 00 numaralı telefondan başvuru yapılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun