Kariyer 24 KASIM 2008 / 10:09

Symantec’te görev değişimi

Symantec CEO’su John W. Thompson görevini, son beş yıldır birlikte çalıştığı Başkan Yardımcısı Enrique T. Salem’e devrediyor.

Symantec CEO’su John W. Thompson görevini, son beş yıldır birlikte çalıştığı Başkan Yardımcısı Enrique T. Salem’e devrediyor.


Symantec Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su John W. Thompson, 2009 mali yılının sonu itibariyle CEO’luk görevini, halen Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Enrique T. Salem’e devrediyor. Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Symantec’in yeni başkanı ve CEO’su seçilen Salem, 4 Nisan 2009 yılı itibariyle yeni görevine resmen başlayacak. Thompson ile süregelen beş yıllık bir ortak çalışmanın beklenen bir uzantısı olan bu değişim neticesinde 59 yaşındaki Thompson, Yönetim Kurulu Başkanı olarak Symantec’teki görevine devam ederken, 43 yaşındaki yeni başkan Salem yönetim kurulunda da yer alacak. Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atanmadan önce Salem, güvenlik ürünleri ve çözümler grubu kıdemli başkan yardımcılığı, son kullanıcı iş birimi grup başkanlığı ile global satış ve pazarlama grup başkanlığı gibi Symantec bünyesinde çok önemli pozisyonlarda görev yaptı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun