Kariyer 28 KASIM 2012 / 15:14

Startup Live Istanbul 30 Kasım'da başlıyor

Startup Live Istanbul 30 Kasım'da başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi ev sahipliğinde ve Bilgili Girişimciler Kulübü aracılığıyla düzenlenen Startup Live, girişimcilerin, yatırımcılar ve alanında uzman kişilerle buluşmasına imkân tanıyor. 

Türkiye'de ilk kez 30 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte, girişimciler yatırımcılarla buluşarak, danışmanlar eşliğinde girişimlerini jürilerin beğenisine sunuyor. Kazanana ödüllerin verildiği bu platform, sadece yerelde kalmıyor ve girişimciyi Avrupa’ya sunuyor.

Microsoft Türkiye, Webrazzi, Galata Business Angels ve Endeavor Türkiye’nin sponsor olduğu etkinliğin jüri üyeleri arasında; 41? 29! kurucusu Alemşah Öztürk, 212 Genel Müdürü Ali Karabey, Inventram Genel Müdürü Cem Soysal, LAUNCHub Portföy Yöneticisi Stanislav Sirakov ve Endeavor Türkiye Endeavor Girişimci Seçim ve Hizmetler Direktörü Aslı Kurul Türkmen yer alıyor.

Konuyla ilgili konuşan İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgili Girişimciler Kulübü’nden Güney Köse, Türkiye'nin MUBI, yemeksepeti.com, markafoni gibi adı duyulmuş girişimleri olduğunu söyledi. Köse, ülkenin sahip olduğu potansiyel sayesinde bu tarz girişimlere yatırım sağlayabileceğini belirtirken, etkinliğin amacının da girişimcileri yatırımcılarla tanıştırmak olduğunun altını çizdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun