Kariyer 15 ARALIK 2008 / 11:56

S&T Cisco NAC Semineri Anadolu turnesine çıkıyor

S&T Türkiye tarafından düzenlenen “Cisco Ağ Erişim Kontrolü Semineri” 23-24 Aralık 2008 tarihlerinde Ankara’da tekrarlanacak.

S&T Türkiye tarafından düzenlenen “Cisco Ağ Erişim Kontrolü Semineri” 23-24 Aralık 2008 tarihlerinde Ankara’da tekrarlanacak.


S&T Türkiye, geçtiğimiz Nisan ayında İstanbul’da düzenlediği “Cisco NAC Semineri”ni Anadolu’ya açıyor. 23-24 Aralık tarihlerinde ODTÜ Teknopark Cisco Ofisi’nde tekrarlanacak olan seminerin, 2009 yılında İzmir, Konya, Bursa ve Gaziantep illerinde de yapılması planlanıyor.


 


Seminerde, S&T uzmanları, en yeni BT güvenlik trendleri hakkında bilgi veriyor ve en son teknolojiye sahip güvenlik çözümlerini değerlendiriyorlar. Seminer, katılımcılar arasında bilgi ve deneyim alışverişi için uygun bir ortam sunuyor.


 


Cisco NAC Semineri, S&T Türkiye Ağ ve Güvenlik Ürünleri Satış Uzmanı Mustafa Sert’in S&T ve güvenlik çözümleri konulu sunumuyla başlıyor. Daha sonra, S&T Türkiye Güvenlik Teknolojileri Danışmanı Değer Güneyi “Cisco Network Admission Control (NAC): Ağ Erişim Kontrol Çözümü”nü tanıtıyor. Kahve arasının hemen ardından, NAC demosu gerçekleştiriliyor ve sorulara yanıt veriliyor.


 


Kayıt ve bilgi için kayit_nac@sntturkey.com adresine mesaj atılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun