Kariyer 15 ARALIK 2008 / 11:56

S&T Cisco NAC Semineri Anadolu turnesine çıkıyor

S&T Türkiye tarafından düzenlenen “Cisco Ağ Erişim Kontrolü Semineri” 23-24 Aralık 2008 tarihlerinde Ankara’da tekrarlanacak.

S&T Türkiye tarafından düzenlenen “Cisco Ağ Erişim Kontrolü Semineri” 23-24 Aralık 2008 tarihlerinde Ankara’da tekrarlanacak.


S&T Türkiye, geçtiğimiz Nisan ayında İstanbul’da düzenlediği “Cisco NAC Semineri”ni Anadolu’ya açıyor. 23-24 Aralık tarihlerinde ODTÜ Teknopark Cisco Ofisi’nde tekrarlanacak olan seminerin, 2009 yılında İzmir, Konya, Bursa ve Gaziantep illerinde de yapılması planlanıyor.


 


Seminerde, S&T uzmanları, en yeni BT güvenlik trendleri hakkında bilgi veriyor ve en son teknolojiye sahip güvenlik çözümlerini değerlendiriyorlar. Seminer, katılımcılar arasında bilgi ve deneyim alışverişi için uygun bir ortam sunuyor.


 


Cisco NAC Semineri, S&T Türkiye Ağ ve Güvenlik Ürünleri Satış Uzmanı Mustafa Sert’in S&T ve güvenlik çözümleri konulu sunumuyla başlıyor. Daha sonra, S&T Türkiye Güvenlik Teknolojileri Danışmanı Değer Güneyi “Cisco Network Admission Control (NAC): Ağ Erişim Kontrol Çözümü”nü tanıtıyor. Kahve arasının hemen ardından, NAC demosu gerçekleştiriliyor ve sorulara yanıt veriliyor.


 


Kayıt ve bilgi için kayit_nac@sntturkey.com adresine mesaj atılabiliyor.