Kariyer 16 EYLÜL 2013 / 12:40

Spotify Türkiye ekibi belli oldu

Spotify’ın Türkiye Direktörü Ergül Çivi olurken, İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Gökhan Şahin İstanbul ofisinde çalışmaya başladı.


28 ülkede, 24 milyondan fazla kullanıcıya 20 milyon şarkı ile hizmet veren ve dünyanın en büyük dijital müzik platformlarından biri olan Spotify’in Türkiye Direktörü Ergül Çivi ve İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Gökhan Şahin  Spotify Istanbul ofisinde çalışmalarına başladılar.

Ergül Çivi kimdir?

Türkiye Spotify Direktörü olarak göreve başlayacak olan Ergül Çivi, Microsoft Türkiye’de 2010’dan beri Kıdemli Müşteri Yöneticisi olarak çalışıyordu. Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan Ergül Çivi, Microsoft Türkiye’de ‘MSN, Skype ve Windows Live Platforms’ platformlarının ‘Microsoft Advertising’ çatısı altında reklam satışından sorumluydu. Eylül 2013 itibarıyla Spotify’da Türkiye Direktörü göreve başlayan Çivi, reklam satışlarından sorumlu olacak.

Gökhan Şahin kimdir?

Spotify Türkiye’nin diğer bir transferi ise 2011’den beri Peak Games’de İş Zekâsı Bölüm Yöneticiliği yapan Gökhan Şahin oldu. INSEAD MBA ve Koç Üniversitesi mezunu olan ve geçmişte İngiltere ve Almanya’da Sony ve Google’da strateji ve satış yönetimi alanlarında çalışan Şahin, Spotify Türkiye’de Eylül 2013 itibarıyla İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapacak.