Kariyer 26 EYLÜL 2011 / 08:10

Software AG EMEA COO’su Darren Roos oldu

Software AG EMEA COO’su Darren Roos oldu

Şirket, Güney Afrikalı Darren Roos’un Ağustos 2011 itibariyle şirketin yönetim kuruluna COO (Operasyon Direktörü) olarak atandığını duyurdu. Roos EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinden sorumlu olacak.Darren Roos Software AG’ye 2005 yılında Güney Afrika Satış Müdürü olarak katıldı ve daha sonra 2006’da Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan da sorumlu oldu. 2008 yılında ise Darren Roos’un sorumlu olduğu bölgeler daha da genişletilerek Kuzey Avrupa’yı da kapsadı.

EMEA bölgesi için görüşlerini dile getiren Roos, “EMEA bölgesi, ileri bir eDevlet teknolojisine sahip olan İskandinav ve Ortadoğu ülkelerini ve dijital finansal servislere sahip İngiltere gibi dünyadaki gelişmiş BT pazarlarını içine alıyor” dedi.

South Africa Universitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Roos, kariyerine Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektöründe Redflag Communications ve Dimensions Data şirketlerinde Satış ve İş Geliştirme görevlerinde bulunarak başladı.
YORUMLAR
Mustafa Demirmalta 26 EYLÜL 2011 / 16:12 0 0
Darren Roos fena bir tercih değil ama daha iyisi olabilirdi çünkü bu şirket daha önce Brian Henson isminde karar kılmış fakat tam bir anlaşma sağlayamamışlardı. Richard Melville Hall ile görüşmeleri de sanırım olumlu geçmemiş keşke o olsaymış iyimiş çünkü bu firmaya yakışan bir arkadaş kendisi dışardan izlenim o yöndeydi. bu arada bu yorumu iki kere yazmak zorunda kaldım sayfa yenileniyor iyi çalışmalar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun