Kariyer 08 NİSAN 2012 / 00:14

Software AG'de yeni atama

Kurumsal şirketlerinin veri odaklı paylaşım, entegrasyon ve süreç yönetimi taleplerini karşılayan Software AG’nin yeni Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gökhan Arıksoy oldu. ITD, Sabancı Telekom, BEA ve SAP şirketlerinde Satış Müdürlüğünden Satış Yöneticiliğine, Ülke Satış Direktörlüğünden Finansal Hizmetler Endüstrisi Liderliğine kadar pek çok kritik pozisyonda rol alan Gökhan Arıksoy, Software AG’nin yeni Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Atama hakkında konuşan Gökhan Arıksoy, dünyanın 70 ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de kaliteli servis ve danışmanlık hizmeti sağlayan bir şirket olarak, süreç mükemmelliği konusunda müşterilerin tüm taleplerini karşılamak için çalışacaklarını ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun