Kariyer 24 ARALIK 2012 / 16:19

Siemens Endüstri Sektörü Lideri Ali Rıza Ersoy oldu

Siemens genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Ali Rıza Ersoy, Aralık 2012 itibarıyla "Siemens Endüstri Sektörü Lideri" olarak atandı. Ali Rıza Ersoy’un direktörlüğünü üstlendiği Siemens Endüstri birimi, sunduğu çevreci ve verimli çözümlerle tüm dünyada sektörün gelişimine yönelik projelere imza atıyor. Kendi içinde Endüstri Otomasyon, Sürücü Teknolojileri ve Müşteri Hizmetleri olmak üzere üç ana bölüm altında faaliyet gösteren Siemens Endüstri Sektörü, hareket kontrol sistemlerinden proses otomasyonuna, endüstriyel haberleşme sistemlerinden satış sonrası servislere kadar pek çok alanda ürün, çözüm ve hizmet sunuyor.

Siemens’teki kariyerine 1985 yılında sağlık sektörü satış mühendisi olarak başlayan Ali Rıza Ersoy, şirketin son çeyrek yüzyıldaki faaliyetlerinin önemli bir tanığı. 1985 – 2002 yılları arasında Siemens sağlık sektöründe satış ve pazarlama müdürlüğü ile sağlık sektörü direktörlüğü görevlerini üstlenen Ersoy, 2002 – 2005 yılları arasında ise Siemens insan kaynakları direktörü olarak çalıştı. 2006 yılı başından 2009 Eylül ayına kadar Siemens Business Services Genel Müdürü olarak görev yaptığı dönemde Siemens içinde kurumsal teknoloji direktörü ve tedarik zinciri yönetimi direktörü sorumluluğunu da üstlenen Ersoy, Aralık 2012 itibariyle Siemens Endüstri Sektörü Liderliği’ne atandı.
ETİKETLER : Ali Rıza Ersoy siemens
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun