Kariyer 01 MART 2016 / 17:38

SES'te yeni atama

SES, İstanbul merkezli Türkiye bölgesinde İş ve Geliştirme Müdürü olarak Nejla Bilge Atila’yı göreve getirdiğini duyurdu.

N.Bilge Atila, SES şirketindeki yeni görevinde, Türkiye'nin görüntü (video) sektörü ile ilişkileri güçlendirilmeye yönelik çalışmaları yürütecek. Atila, SES’in Türkiye pazarındaki varlığına katkıda bulunurken, firmanın yayıncılık endüstrisine sağladığı uydu hizmetlerinin de tanıtımını yapacak.

N.Bilge Atila, İstanbul Üniversitesi’nde mühendislik ve ardından da Yıldız Teknik Üniversitesi’nde sosyal bilimler yüksek eğitimlerini aldı. Medya ve telekom sektöründe hızla uzmanlık kazanırken, büyük markalar ile çalışma imkanı buldu. 2004-2011 yılları arasında, Türkiye'nin önde gelen Dijital TV platformlarının satış kanallarının geliştirilmesi üzerinde çalıştı. Atila, 2013 sonuna dek farklı televizyon kanallarında stratejik planlama yöneticisi olarak kariyerine devam etti. 2013 - 2016 yılları arasındaysa, internet devi Yandex arama motorunun Türkiye pazarına yönelik medya ürünlerinin yönetimini üstlendi.
ETİKETLER : ses