Kariyer 20 KASIM 2012 / 17:40

Serhat Görgün Inveon genel müdürü oldu

Deneyimli isimlerle kadrosunu güçlendirmeyi sürdüren Inveon’da, Serhat Görgün genel müdürlük görevine getirildi. 2006 yılından bu yana 20 farklı şirketin kuruluşunda kurumsal veya bireysel yatırımcı olarak aktif rol oynayan Serhat Görgün, Inveon’da genel müdürlük görevine getirilirken, aynı zamanda hem Inveon’un hem de grup şirketlerinden Inventures’ın Yomi Kastro, Sencer Berrak ve Emir Alkaş’tan oluşan yönetici ortak kadrosuna da dahil oldu.

Profesyonel kariyerine KoçSistem'de başlayan Görgün,  burada satış uzmanı ve satış müdürü olarak görev yaptı. Görgün, daha sonra Microsoft Türkiye'de kurumsal müşterilerden sorumlu yönetici pozisyonuna getirildi. Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye'deki ilk ses teknolojileri şirketi GVZ Ses Teknolojileri A.Ş.’nin kurucu genel müdürlüğünü üstlenen Görgün, Inveon ekibine katılmadan önce, Sabancı Üniversitesi'ne ait Inovent Fikri Mülkiyet Hakları Yönetim Ticaret ve Yatırım A.Ş.’nin kurucu genel müdürü olarak görev yapmaktaydı.
ETİKETLER : inveon serhat görgün
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun