Kariyer 19 ARALIK 2011 / 16:33

Sennheiser Communications Telekom Ürünleri Ülke Müdürü Melis Bal oldu

Sennheiser Communications Ülke Müdürü Melis Bal oldu

Bircom’da, Sennheiser Communications Telekom Ürünleri Ülke Müdürlüğü görevine Melis Bal getirildi.Bircom’da Melis Bal, Sennheiser Communications Telekom Ürünleri Ülke Müdürü olarak atandı. Sennheiser Communications, kendi geliştirdiği teknolojilerle kulaklık üretiyor.

Bircom’a katılmadan önce Wincor Nixdorf Bilgisayar Sistemleri'nde görev yapan Melis Bal, 2003 yılında başladığı profesyonel iş yaşamı boyunca Kadro Organizasyon’da ve CNR Holding bünyesindeki şirketlerde çeşitli üst düzey görevlerde bulundu.

Melis Bal, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi alanında tamamladı. Evli olan Bal, İngilizce ve Almanca biliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun