Kariyer 22 MART 2010 / 15:27

Secretcv.com üniversite öğrencileri ile buluşuyor

Secretcv.com "Üniversiteyi Bitiriyorum" projesi kapsamında gerçekleştirdiği yoğun seminer programlarıyla kampüslerde...

Secretcv.com "Üniversiteyi Bitiriyorum" projesi kapsamında gerçekleştirdiği yoğun seminer programlarıyla kampüslerde...


İş arayan adaylarla eleman arayan firmaları 10 yıldır online ortamda bir araya getiren Secretcv.com iş dünyasının kapılarını öğrenciler için aralamaya devam ediyor. Secretcv.com "Üniversiteyi Bitiriyorum" projesi kapsamında şimdi de seminer programlarıyla üniversitelerde öğrencilerle bir araya gelmeye başladı.

Secretcv.com, proje kapsamında İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Gebze İleri Teknoloji Enstitüsü, Yeditepe Üniversitesi, Arel Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Gazi üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi gibi birçok ilde ve üniversitede seminerleriyle yer alıyor.

Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü'nün katılımıyla gerçekleşen seminerlerde "İş Yaşamında Başarı, CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri konuları üzerinde duruluyor. Program, öğrencileri internet ortamında CV hazırlamaları ve iş görüşmelerinde neler yapmaları gerektiği konusunda bilgilendirmeyi, geleceklerini profesyonel olarak yönetmelerine destek olmayı ve aradıkları doğru işi bulmalarına katkı sağlamayı amaçlıyor.