Kariyer 22 MART 2010 / 15:27

Secretcv.com üniversite öğrencileri ile buluşuyor

Secretcv.com "Üniversiteyi Bitiriyorum" projesi kapsamında gerçekleştirdiği yoğun seminer programlarıyla kampüslerde...

Secretcv.com "Üniversiteyi Bitiriyorum" projesi kapsamında gerçekleştirdiği yoğun seminer programlarıyla kampüslerde...


İş arayan adaylarla eleman arayan firmaları 10 yıldır online ortamda bir araya getiren Secretcv.com iş dünyasının kapılarını öğrenciler için aralamaya devam ediyor. Secretcv.com "Üniversiteyi Bitiriyorum" projesi kapsamında şimdi de seminer programlarıyla üniversitelerde öğrencilerle bir araya gelmeye başladı.

Secretcv.com, proje kapsamında İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Gebze İleri Teknoloji Enstitüsü, Yeditepe Üniversitesi, Arel Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Gazi üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi gibi birçok ilde ve üniversitede seminerleriyle yer alıyor.

Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü'nün katılımıyla gerçekleşen seminerlerde "İş Yaşamında Başarı, CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri konuları üzerinde duruluyor. Program, öğrencileri internet ortamında CV hazırlamaları ve iş görüşmelerinde neler yapmaları gerektiği konusunda bilgilendirmeyi, geleceklerini profesyonel olarak yönetmelerine destek olmayı ve aradıkları doğru işi bulmalarına katkı sağlamayı amaçlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun