Kariyer 09 MAYIS 2011 / 11:55

Seagate satış ve pazarlamayı Rocky'e emanet etti

Seagate satış ve pazarlamayı Rocky'e emanet etti

Seagate, pazarlama konusunda uzman isimlerden Albert “Rocky” Pimentel’i Küresel Satış ve Pazarlama İdari Başkan Yardımcısı görevine atadı. Pimentel yeni rolünde, Satış, Satış Operasyonları, Ürün Serisi Yönetimi, Pazarlama ve Perakendeden oluşan global ekibe liderlik yapacak.Daha önce Microsoft, McAfee, Xilinx gibi birçok firmanın kıdemli yönetici pozisyonlarında bulunan Seagate Yönetim Kurulu Üyesi Albert "Rocky" Pimentel’in şirketteki yeni görevi Global Satış ve Pazarlama alanında idari başkan yardımcısı olarak açıklandı. 2009 yılından itibaren Seagate’in Yönetim Kurulunda hizmet veren Pimentel, bir dizi tanınmış teknoloji şirketinde de merkezi liderlik rolüne sahip.

Seagate Başkanı ve Genel Müdürü Steve Luczo, "Rocky, liderlik ekibimizin bir üyesi olarak büyük bir isimdir. Yeni küresel satış ve pazarlama önceliklerimizi ve markamız hakkındaki bilinci artırma konusunda Rocky’nin liderliğini dört gözle bekliyoruz. Bunları bütün yönetim adına söylüyorum" sözleriyle desteğini dile getirdi.

Pimentel, Seagate'in Yönetim Kurulundaki görevini sona erdirdi ve yeni idari yönetim pozisyonunda doğrudan başkan Steve Luczo'ya bağlı olacak.

[caption id="attachment_25466" align="alignnone" width="455" caption="Albert "Rocky" Pimentel."][/caption]

 
ETİKETLER : rocky seagate