Kariyer 26 OCAK 2010 / 13:46

SAS Türkiye ekibi büyüyor

Sinem Demiröz Suyabakan, SAS Türkiye'nin Bankacılık Sektörü Müşteri Yöneticisi oldu.

Sinem Demiröz Suyabakan, SAS Türkiye'nin Bankacılık Sektörü Müşteri Yöneticisi oldu.


 

İş Zekâsı ve Analitik alanında çözümler sunan SAS Türkiye, finans sektörü kadrosunu, bilişim sektöründen Sinem Demiröz Suyabakan'ı bünyesine katarak genişletti. İş geliştirme ve stratejik ortaklıklar kurma konularında tecrübeli bir isim olan Sinem Demiröz Suyabakan, SAS Türkiye'deki görevinden önce Orange Business Services'de küresel ve yerel ağ servisleri, mobilite, yönetilebilir servisler, işbirliği ve danışmanlığı kapsayan müşteri yöneticiliği görevini üstleniyordu.

Orange Business Services'ın Cisco, Nortel ve Juniper gibi küresel iş ortaklarıyla geniş ölçekli entegrasyon projeleri de yine Suyabakan'ın tecrübeleri arasında yer alıyor. Çalışma hayatına Ericsson Mobility World'de başlayan Sinem Demiröz Suyabakan, Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun