Kariyer 22 AĞUSTOS 2012 / 15:32

SAP Türkiye yönetim kadrosunu yeniliyor

SAP Türkiye, şirketlerin inovasyon ve büyüme ihtiyaçlarını daha iyi karşılama adına satış organizasyonu ve ekosistem ve iş ortakları bölümüne yeni yöneticiler atadığını duyurdu.Yazılım gelirlerinde son olarak 1 milyar euro hedefini aşan şirket, büyüttüğü hedeflerini gerçekleştirme ve müşteri memnuniyetini artırma adına yönetim kadrosunda yeni bir yapılanmaya gittiğini duyurdu. Bu kapsamda, SAP Türkiye’nin satış organizasyonunu yönetecek en önemli üç göreve Ulaş Evirgen, Musa Zorbozan ve Bülent Karal getirilirken, SAP Türkiye Ekosistem ve İş Ortakları Yöneticisi görevine de Orkun Dernek'i getirdi.

SAP Türkiye Çözümlerden Sorumlu Satış Direktörü Musa ZorbozanSektörde 15 yıllık bir deneyime sahip olan Zorbozan, 2004'ten bu yana şirkette çözüm yöneticiliği, iş geliştirme yöneticiliği gibi pozisyonlarda görev yapmıştı. SAP Türkiye'ye katılmadan önce SAP Bilgi'de danışman, Koç Sistem’de danışmanlık, ürün ve satış yönetimi departmanlarında görev yapan Zorbozan, çözümlerden sorumlu satış direktörlüğüne getirildi.

SAP Türkiye Key Accounts (Kurumsal Müşteriler) Satış Direktörü Ulaş EvirgenSAP’ye katılmadan önce ise Accenture Almanya ve Procter & Gamble Türkiye gibi çokuluslu şirketlerde 14 yılı aşkın bir süre yöneticilik yapan Evirgen, iki yıla yakın bir süredir SAP Türkiye’de stratejik ve büyük müşteri fırsatlarından sorumlu Kıdemli Değer Mühendisi olarak çalışmalarını sürdürüyordu. Ulaş Evirgen, Ağustos 2012 itibariyle SAP Türkiye’de Key Accounts (Kurumsal Müşteriler) Satış Direktörü olarak yeni görevine başladı.

SAP Türkiye Stratejik Endüstriler Satış Direktörü Bülent KaralSAP’ye katılmadan önce Oracle Türkiye Kurumsal Müşteriler ve Telekom Sektörü Satış Müdürü olarak görev yapan Karal, sektörde edindiğin 15 yıllık tecrübeden,  yeni görevi olan stratejik endüstriler satış direktörlüğünde faydalanacak.

SAP Türkiye Ekosistem ve İş Ortakları Yöneticisi Orkun Dernek2002 yılından bu yana SAP’de farklı yöneticilik görevlerini üstlenen Orkun Dernek, 23 Temmuz 2012 itibariyle SAP Türkiye Ekosistem ve İş Ortakları Yöneticisi olarak yeni görevine başladı. Orkun Dernek, bilişim dünyasında farklı sektörlerde edindiği 17 yıllık satış ve iş yönetimi deneyiminin yanı sıra, SAP çözümleri ve ekosistemine olan hakimiyetiyle SAP Türkiye’nin kanal ve iş ortakları yönetimini daha verimli hala getirmesi hedefleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun