Kariyer 05 HAZİRAN 2012 / 12:21

SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin oldu

SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin oldu

Daha önce HP'de kurumsal depolama, sunucu ve ağ ürünleri ülke müdürü olarak görev alan Zeynep Keskin, SAP Türkiye'de genel müdürlük görevine atandı. Genel müdürlüğü vekaleten yürütmekte olan Dr. Daniel Holz’a da teşekkür edildi.SAP’ye katılmadan önce HP’de Kurumsal Depolama, Sunucu ve Ağ Ürünleri Grubu’nun Ülke Direktörü pozisyonunu sürdüren Zeynep Keskin, 1 Haziran 2012 itibariyle yeni görevine başladı. Zeynep Keskin liderliğinde SAP Türkiye, iş dünyasına sunduğu yenilikçi çözüm ve teknolojiler ile şirketlerin daha güçlü iş modelleri oluşturma, inovasyon ve büyüme ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecek.

Atamayla ilgili konuşan SAP Avrupa Kıtası Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Fred Hessabi, bilgi teknolojileri sektöründeki 22 yıllık kariyeri boyunca edindiği deneyim, alanında fikir lideri ve yönetici olarak sahip olduğu saygınlık ve liderlik özellikleri ile Zeynep Keskin, SAP Türkiye’nin ulaştığı başarıyı daha da ileriye taşıyacağına inandığını ifade etti.

SAP Türkiye’den yapılan açıklamada, 9 Şubat 2012 tarihinden bu yana genel müdürlüğü vekaleten yürütmekte olan Dr. Daniel Holz’a şirkete olan katkılarından dolayı teşekkür edilirken, kendisinin çalışmalarına SAP bünyesinde global arenada üst düzey yönetici olarak devam edeceği belirtildi.

Zeynep Keskin kimdir?

1988 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Zeynep Keskin, 1989 yılında New Orleans Loyola University de MBA programını tamamladı. 22 yıldır sektörde çeşitli satış ve üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev yapan Zeynep Keskin Siemens (Simko), NCR, Digital-Compaq-HP ve Cisco firmalarında çalıştı. SAP’ye katılmadan önce HP’de Enterprise Server Storage and Network (Kurumsal Depolama, Sunucu ve Ağ Ürünleri) Grubu’nun Ülke Direktörü pozisyonunu sürdürmekteydi. Zeynep Keskin evli ve iki çocuk sahibidir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun