Kariyer 10 ŞUBAT 2012 / 16:17

SAP Türkiye genel müdürü değişti

SAP Türkiye genel müdürü değişti

SAP'den yapılan açıklamaya göre, 8 yıldır görevi sürdüren Cem Yeker'in görevden ayrıldığı belirtildi. SAP Türkiye'nin yeni genel müdürü Dr. Daniel Holz oldu.Yapılan açıklamada, geçtiğimiz 10 yıl süresince SAP Türkiye’de görev yapan ve 2004 yılından bu yana SAP Türkiye Genel Müdürlüğünü yürütmekte olan Cem Yeker'in iş yaşamında yeni olanakları değerlendirmek amacıyla görevinden ayrıldığı belirtildi.

SAP Türkiye genel müdürlüğü görevine Dr. Daniel Holz’un atandığı bildirildi. 2011 yılından bu yana, Türkiye’nin de içinde bulunduğu SAP Güney Avrupa Bölgesi’nde COO görevini yürüten Dr. Daniel Holz, 9 Şubat 2012 itibariyle SAP Türkiye Genel Müdürlüğünü üstlendi.

2008 yılından bu yana SAP'de görev alan Dr. Daniel Holz, daha önce Oracle ve IBM gibi firmalarda üst düzey yönetici olarak görev yapmıştı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun