Kariyer 18 TEMMUZ 2012 / 14:47

SAP, Türkiye Finans Direktörlüğü'ne Merter Yeniay'ı atadı

SAP, Türkiye Finans Direktörlüğü'ne Merter Yeniay'ı atadı

SAP, Türkiye'de gerçekleşecek finansal operasyonlarını, finans yönetimi alanında 14 yıllık deneyime sahip olan Merter Yeniay'a emanet etti.SAP Türkiye Finans Direktörü olarak yeni görevine Temmuz 2012 tarihi itibariyle başlayan Merter Yeniay, sektörde uluslararası alanda edindiği finans yönetimi deneyimi ve görev yaptığı teknoloji firmalarında başarıyla hayata geçirdiği organizasyonel dönüşüm ve yeniden yapılandırma projeleriyle SAP Türkiye’nin gelecekteki büyümesinde önemli bir rol üstlenecek.

2002 - 2006 yılları arasında ise Siemens Business Services Türkiye organizasyonunda Kamu Sektörü Ticari Müdürü olarak çalışan Yeniay, 2006 yılından bugüne kadar Fujitsu Türkiye ve Güneydoğu Avrupa Bölgesi Finans Direktörlüğü görevlerini sırasıyla yürütmüştü. Yeniay, SAP’ye katılmadan önce Fujitsu Gelişmekte Olan Pazarlar bölgesindeki tüm yatırım ve şirket satın almalarından sorumlu Birleşme ve Satın Almalar Direktörlüğü görevini sürdürmekteydi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun