Kariyer 17 EKİM 2012 / 14:30

SAP Türkiye’nin yeni Ekosistem ve Kanal Satış Direktörü Selçuk Öznal oldu

SAP Türkiye'den Selçuk Öznal hamlesi

SAP Türkiye’nin ekosistem ve kanal satış direktörlüğüne, son olarak HP'de görev alan Selçuk Öznal 1 Ekim 2012 itibarıyla getirildi.SAP Türkiye, HP Türkiye'nin önemli yöneticilerinden Selçuk Öznal'ı ekosistem ve kanal satış direktörlüğüne getirdi. Bilgi teknolojileri alanında 25 yıllık deneyime sahip olan Öznal'ın, SAP Türkiye’nin özellikle kanal satışı ve orta ölçekli işletmeler pazarındaki genişlemesinde önemli bir rol üstleneceği açıklandı.

Öznal’ın ataması, yılın ilk yarısında çift haneli büyüme kaydederek hedef büyüten SAP Türkiye’nin, bu kapsamda gerçekleştirdiği önemli operasyonel değişikliklerden biri olarak tanıtıldı.

1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği'nden mezun olan Selçuk Öznal, sonrasında yine İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Sistem Analizi Programı’nı tamamladı. Ürün ve satış yönetimi ile iş geliştirme alanlarında 25 yıllık deneyime sahip olan Öznal, SAP Türkiye’ye katılmadan önce WANG Computer Systems Inc., Renaissance Otel Zincirleri, Digital - Compaq Türkiye, HP MEMA (Ortadoğu, Akdeniz, Afrika) ve HP Türkiye gibi önde gelen şirketlerde danışmanlık, satış ve yönetim pozisyonlarında görev yaptı.

Satış kanallarını ve ekosistemini tüm pazar segmentlerinde genişletmekte olan SAP Türkiye, Selçuk Öznal’ın liderliğinde, iş ortakları ile birlikte müşterilerine maksimum seviyede değer katmaya ve sunduğu yenilikçi çözüm ve teknolojiler ile şirketlerin inovasyon ve büyüme ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğini açıkladı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun