Kariyer 16 ŞUBAT 2012 / 14:22

SAP Akademi ile yeni iş fırsatları

Kurumsal iş çözümleri sunan SAP için danışmanlık eğitimleri veren Medyasoft, bu eğitimlerle gençlere yeni iş fırsatları sunmaya devam ediyor. SAP Akademi çatısı altında 2006’dan bu yana danışman yetiştirmeye başlayan Medyasoft, kurumsal kaynak planlamasında dünyada 109 bin, Türkiye’de ise binin üzerinde şirketin geleceğini SAP çözümleriyle planlıyor. Medyasoft Eğitim Projeleri Müdürü Hayrettin Üçüncü, Türkiye’de gıda, otomotiv, perakende, finans, bilişim ve kamunun da yer aldığı kuruluşların yüzde 85’inin süreçlerinin SAP üzerinden yürüdüğünü söyledi. Büyük şirketlerin yanı sıra küçük ve orta ölçekli şirketlerin de operasyonlarını daha iyi yönetmeleri ve daha sağlıklı bir büyüme yakalamaları için fırsatlar sunan SAP uygulama ve teknoloji danışmanları dünyada ve Türkiye’de IT başta olmak üzere 25 sektörde iş imkanı bulabildiğini belirtti.

SAP çözümlerinin şirketlerin süreçlerini daha iyi analiz edip daha akıllı sonuçlara varabilmesi için büyük önem taşıdığını vurgulayan Üçüncü, Türkiye'deki SAP danışman sayısının 1500 olduğunu ve bu sayının hedeflenen çözümler için yetersiz olduğunu belirtti.

Teknoloji ve uygulama danışmanlığı olmak üzere iki farklı alanda akademik program sunan eğitimler, hafta sonları günde 6 saat üzerinden toplam 25 saat olarak planlanıyor. Bu eğitimleri bitiren katılımcılar yurtiçi ve yurtdışında geçerliliği olan “SAP Danışmanlık” sertifikası vererek iş ve kariyer fırsatı yakalamalarına olanak sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun