Kariyer 12 KASIM 2012 / 14:32

Samsung Türkiye'de yeni atama

Dijital görüntüleme sektöründe uzun yıllardır görev yapan Cenk Güler, Samsung Türkiye’de “Dijital Görüntüleme Ürün Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü” olarak görevine başladı. 2012 Ağustos ayı itibariyle Samsung Türkiye’de dijital görüntüleme ürün grubu satış ve pazarlama müdürü olarak yeni görevine başlayan Güler, Samsung’un ilgili ürün ve servislerinin satış, pazarlama ve iletişiminden sorumlu olacak.

28 Şubat 1978 İstanbul doğumlu Cenk Güler Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olduktan sonra Profilo Telra’da TV ürün grubu sorumlusu olarak iş hayatına atıldı.

Daha sonrasında Tekofaks Panasonic’de ürün müdürlüğü ve Foto-Video Ürün grubu müdürlüğü görevlerini yürüten Güler, 2007 yılında Canon’un Türkiye ticari ofisinin kurulması ile beraber Türkiye ve İsrail pazarından sorumlu foto-video ürün grubu Pazarlama Müdürü olarak Canon Eurasia firmasında göreve başladı.

2010 yılı sonunda Canon Eurasia’da tüketici ürünleri grubunun satış ve operasyonunun başına geçen Güler, Ağustos ayı itibariyle Samsung Türkiye’de Dijital Görüntüleme ürün grubu Satış ve Pazarlama Müdürü olarak yeni görevini sürdürecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun