Kariyer 05 HAZİRAN 2012 / 15:43

Samsung Mobilers'ın başvuru süreci başladı

Samsung Mobilers'ın başvuru süreci başladı

Türkiye'de bu yıl 3. kez düzenlenecek Samsung Mobilers Projesi, gençlerin pazarlama ve strateji yeteneklerini arttırmak ve onlara iş dünyası öncesinde gerçek bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Üniversite öğrencilerinin Samsung’un mobil cihazlarıyla 3 kişilik takımlarını kurarak katılabilecekleri yarışmanın başvuru süreci başladı.Proje kapsamında seçilen takımlar Samsung’un mobil ürünleri için gerçek bütçeler ile gerçek pazarlama stratejileri geliştirme fırsatı bulacak öğrenciler, 3’erli gruplardan oluşan 7 takımın dijital medya ve pazarlama yeteneklerini de gösterme şansına erişecekler. Proje sonucunda başarılı olacak öğrenciler birçok sürpriz ve hediyeye sahip olabilecekler. Projeye katılan tüm öğrenciler Las Vegas, Londra, Dubai, Barselona gibi şehirlerde düzenlenen, dünyanın en büyük tanıtım etkinlikleri ve fuarlarına katılma fırsatı yakalayacaklar. Bununla birlikte yarışmanın galibi yıl sonunda Güney Kore’de düzenlenecek toplantıda Mobilers Türkiye’yi temsil etme şansı bulacak. En iyi yarışmacılarsa, Samsung Türkiye’de staj yapabilme imkanına erişecekler.

Konuyla ilgili konuşan amsung Electronics Türkiye Cep Telefonları Pazarlama Müdürü Cem Sezer, Samsung Mobilers projesinin doğrudan gençlere ulaşmak ve onların nabzını tutmak açısından bizim için büyük önem taşıdığını ifade etti. Sezer, eleneksel ve dijital medya pazarlamalarını bir araya getirdiğimiz Samsung Mobilers’ta, öğrencilerin, teorik eğitimin çok ötesine geçerek, bire bir profesyonel dünyada var olmalarına olanak tanıdıklarını söyledi.

Projeye bu adres üzerinden 8 Haziran tarihine kadar başvurabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun