Kariyer 18 MAYIS 2009 / 11:07

Sağlık sektörü operasyonları Faik Sayran'a emanet

İnnova İş Geliştirme Koordinatörlüğü'ne getirilen Faik Sayran, şirketin sağlık sektörüne yönelik çalışmalarını yönetecek.

İnnova İş Geliştirme Koordinatörlüğü'ne getirilen Faik Sayran, şirketin sağlık sektörüne yönelik çalışmalarını yönetecek.


Kariyerine ODTÜ ve TÜBİTAK’ta başlayan Faik Sayran, 1995-2001 yılları arasında Avustralya’da Victorya Yangın İdaresi, Avustralya Kraliyet Hava Kuvvetleri gibi kurumların yazılım projelerinde görev aldı. Türkiye’ye dönüşünde TÜBİTAK'ta baş danışman olarak görevlendirilen Sayran, daha sonra çeşitli Dünya Bankası projelerinde görev aldı. Azerbaycan’da gerçekleştirilen Uygulayıcı Mikro Finans Kurumu’nun yapılandırılmasında görev alan Sayran, ardından Sosyal Güvenlik Reformu ekibi bünyesinde Sağlıkta Dönüşüm Programı’nın BT ayağında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafındaki koordinasyon sorumluluğunu yürüttü. Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Sistemi’nin kurulması için kavramsal tasarımı ortaya koyarak, MEDULA sisteminin oluşturulmasını ve hayata geçirilmesi projesini yürüttü. Sayran, son olarak Sosyal Güvenlik Kurumu’nda görev yaptı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun