Kariyer 25 EYLÜL 2012 / 11:22

Ralf Tegethoff ESET EMEA tüketici satışları yöneticisi oldu

ESET, global satış ve pazarlama ekibini, EMEA B2C segmentinde yeni kurulan şirketlerin yönetimi konusunda on yılı aşkın deneyime sahip Ralf Tegethoff ile güçlendirdi.Yaklaşık 7 sene boyunca dijital güvenlik konusunda Avrupa perakende ve online tüketici pazarlarının geliştirilmesi üzerinde çalışan Ralf Tegethoff, çeşitli uluslararası kuruluşlar bünyesinde dünya çapında stratejik iş planlamalarına da aktif olarak katıldı.

Tegethoff’un ESET’e katılmasını değerlendiren ESET Satış ve Pazarlama Yöneticisi Ignacio Sbampato, Tegethoff'un global satış ve pazarlama ekibimize katılmasından dolayı gurur duyduğunu belirtirken, Tegethoff'un uzmanlığı ve karakteriyle doğru tercih olduğunu ifade ederken, ayrıca MEA bölgesi içindeki tüketici pazarlarında gerçekleştireceğimiz faaliyetlerin sonuçlarını maksimize etmede bize yardımcı olacağına inandığını söyledi.

ESET'e katılmaktan ötürü mutlu olduğunu dile getiren Tegethoff, ekibe katılıp, iş başı yapmak için sabırsızlandığının altını çizdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun