Kariyer 02 OCAK 2013 / 12:32

PwC Türkiye'nin yeni ortağı Füsun Patoğlu Cengiz oldu

PwC Türkiye'nin yeni ortağı Füsun Patoğlu Cengiz oldu

PwC Türkiye’de risk, süreç ve teknoloji hizmetleri bölümünde direktör olarak görev yapmakta olan Füsun Patoğlu Cengiz, PwC’nin yeni ortağı olarak atandı. 2001 yılından bu yana PwC Türkiye İstanbul ofisinde çalışmaya başlayan Füsun Patoğlu Cengiz, risk, süreç ve teknoloji hizmetleri alanında 13 yılı aşkın süredir çalışıyor. Cengiz, bu sürede özellikle ilaç, enerji, tüketici ürünleri ve telekom sektörüne yoğunlaşarak, süreç ve iç kontrol incelemeleri, ERP hizmetleri, iç denetim, risk yönetimi ve kurumsallaşma alanlarında uzmanlık kazandı.

Hem İsviçre’de hem de Fransa, Japonya, İspanya, Brezilya, Meksika, Kanada ve ABD gibi birçok ülkede, ERP sistemleri, iç kontrol ve bilgi sistemleri (Sarbanes-Oxley kanunu çerçevesinde) ile ilgili denetim ve danışmanlık çalışmalarını yürüten Cengiz, evli ve iki çocuk annesi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun