Kariyer 04 NİSAN 2011 / 16:50

Pronet’in yeni İş Geliştirme Müdürü Melda Göknel Bilal oldu

Pronet’in kurumlara yönelik yenilikçi hizmetler geliştirdiği Entegre Sistem Çözümleri Bölümü’ne İş Geliştirme Müdürü olarak Melda Göknel Bilal getirildi. 

Pronet, yönetici kadrosunu yeni isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Şubat ayı itibariyle Pronet ekibine katılan Melda Göknel Bilal, Pronet’in kurumlara yönelik yenilikçi hizmetler geliştirdiği Entegre Sistem Çözümleri bölümüne İş Geliştirme Müdürü olarak atandı.Pronet ekibine katılmadan önce Londra merkezli, yeni medya danışmanlık ve etkinlik organizasyonu şirketi olan Anyscreen Productions’da İş Geliştirme Danışmanı ve İrtibat Müdürü olarak çalışan Melda Göknel Bilal, bundan önce ise Türkiye’nin önde gelen teknoloji kuruluşlarından Meteksan Sistem’de 2004-2008 yılları arasında İş Geliştirme Müdürü görevini başarıyla yürütmüştü.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nin Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden 1993 yılında mezun olan Bilal, ardından 1997 yılında San Fransisco’daki Academy of Art College’da Interaktfi Multi Medya Bölümünde Arayüz Tasarımı masteri yaptı.