Kariyer 29 MART 2016 / 11:52

Pronet'te yeni atama

Sumru Tuncer Atalay, Pronet’e Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Galatasaray Lisesi’nin ardından devam ettiği Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra, bir yıl süreyle Young & Rubicam Reklam Ajansı’nda Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi olarak görev yapan Atalay, 1994 yılında Garanti Bankası’na geçerek kariyerine devam etti.

Garanti Bankası’nda Direkt Satış Müdürü olarak görev aldığı dönemde ekibi iki kat büyüterek kart satışlarını dört katına çıkarma başarısı gösteren Atalay, üstün liderlik özellikleriyle ekiplerinin verimlilik artışına önemli katkılarda bulundu.

22 yıl süresince farklı liderlik pozisyonlarında yer aldığı Garanti Bankası’ndaki son 6 yılında “Direkt Satış Müdürü” olarak görev yapan Sumru Tuncer Atalay, 1 Mart 2016 itibarıyla Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak Pronet’teki yeni görevine başladı.
ETİKETLER : pronet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun