Kariyer 04 NİSAN 2011 / 16:50

Pronet’in yeni İş Geliştirme Müdürü Melda Göknel Bilal oldu

Pronet’in kurumlara yönelik yenilikçi hizmetler geliştirdiği Entegre Sistem Çözümleri Bölümü’ne İş Geliştirme Müdürü olarak Melda Göknel Bilal getirildi. 

Pronet, yönetici kadrosunu yeni isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Şubat ayı itibariyle Pronet ekibine katılan Melda Göknel Bilal, Pronet’in kurumlara yönelik yenilikçi hizmetler geliştirdiği Entegre Sistem Çözümleri bölümüne İş Geliştirme Müdürü olarak atandı.Pronet ekibine katılmadan önce Londra merkezli, yeni medya danışmanlık ve etkinlik organizasyonu şirketi olan Anyscreen Productions’da İş Geliştirme Danışmanı ve İrtibat Müdürü olarak çalışan Melda Göknel Bilal, bundan önce ise Türkiye’nin önde gelen teknoloji kuruluşlarından Meteksan Sistem’de 2004-2008 yılları arasında İş Geliştirme Müdürü görevini başarıyla yürütmüştü.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nin Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden 1993 yılında mezun olan Bilal, ardından 1997 yılında San Fransisco’daki Academy of Art College’da Interaktfi Multi Medya Bölümünde Arayüz Tasarımı masteri yaptı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun