Kariyer 31 AĞUSTOS 2012 / 16:41

Pozitron Stevie Ödülleri’nde gümüş ödüle uzandı

Pozitron Stevie Ödülleri’nde gümüş ödüle uzandı

Bu yıl onuncusu düzenlenen Stevie Ödülleri’nde “Yılın Şirketi/Bilgisayar Yazılımı” kategorisinde gümüş ödülü geliştirdiği farklı yazılımlar ve çözümler sayesinde Pozitron kazandı.International Business Awards kapsamında farklı büyüklük ve sektördeki 3200’den fazla kuruluş “Yılın En Yenilikçi Şirketi”, “Yılın Yönetim Grubu”, “En İyi Yeni Ürün veya Hizmet”, “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” ve “Yılın Yöneticisi” gibi farklı kategorilerde çeşitli ödüllere layık görüldü. Pozitron, “Yılın Şirketi/Bilgisayar Yazılımı” kategorisinde ödüle layık görülen tek Türk şirket oldu. Dünya çapında 300 yöneticinin değerlendirme yaptığı Stevie Ödülleri’nde gümüş ödüle layık görülen Pozitron, ödülünü 15 Ekim tarihinde Seul’de düzenlenecek törende alacak.

Konuyla ilgili konuşan Pozitron Kurucusu Fatih İşbecer, Stevie Ödülleri'nin her sene dünyanın en önemli şirketlerinin aday olduğu bir organizasyon olduğunu söyledi. İşbecer, şirket olarak bu organizasyonda birçok önemli şirketle yarışmaktan ve uluslararası platformda başarımızı tescilletmekten mutluluk duyduklarını belirtirken, bu alandaki çalışmalarına aynı hızda devam edeceklerinin altını çizdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun