Kariyer 13 TEMMUZ 2016 / 10:56

Philips TV Türkiye'ye yeni ülke müdürü

Philips markalı televizyonları pazara sunan TP Vision Türkiye’nin yeni ülke müdürü Ünal Masalcı oldu.

Dünyada ve Türkiye’de Philips markalı televizyonları pazara sunan TP Vision’un yeni ülke müdürü Ünal Masalcı oldu. Masalcı’nın teknoloji sektöründe yaklaşık 20 yıllık deneyimi bulunuyor. Masalcı yeni görevinde; Philips TV’nin Türkiye’deki hedeflerine ulaşması için  firmanın Türkiye’deki uzman ve yetkin ekibine liderlik edecek.

Ünal Masalcı, 9 Temmuz 1970 Almanya doğumlu. Üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlayan Masalcı, Yeditepe Üniversitesi’nde de MBA yaptı. Masalcı, iş hayatına 1996 yılında Unilever bünyesinde başladı. Bir yıl sonra Philips Türkiye ekibine katılan Masalcı, 2012’ye kadar Philips bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev yaptı. Masalcı, 2012 yılında ise TP Vision Türkiye ofisinin açılmasıyla birlikte TP Vision ekibine dahil oldu. Masalcı son olarak firmada Satış Direktörü pozisyonunu yürütüyordu. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun