Kariyer 03 KASIM 2015 / 11:27

PayU Türkiye'de yeni atama

PayU Türkiye’nin Satış Direktörlüğü görevine İlker Türkoğlu getirildi.

Daha önce Garanti Ödeme Sistemleri’nde çalışan Türkoğlu, yeni görevinde sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik önleme filtreleri, uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisi ile e-ticaret sektörüne modern çözümler sunan PayU’nun Satış Departmanını yönetecek.
 
İlker Türkoğlu Kimdir?
İstanbul Üniversitesi’nden 2004 yılında mezun olan Türkoğlu, kariyerine mezun olmadan önce 2001 yılında Sony Ericsson’da başladı. Turkcell ve sonrasında Türk Henkel’de kariyerini sürdüren Türkoğlu, 2007 yılında Imperial Tobacco’ya Pazarlama Müdürü olarak atandı. Imperial Tobacco’nun ardından yedi yılı aşkın bir süredir Garanti Ödeme Sistemleri’nde yöneticilik yapan Türkoğlu son olarak PayU’nun Satış Direktörlüğü görevine getirildi.
ETİKETLER : pay u ilker türkoğlu
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun