Kariyer 09 ŞUBAT 2016 / 16:04

PayPal'da görev değişikliği

PayPal CTO'su James Barrese, 1 Nisan tarihi itibariyle görevini bırakacağını açıkladı.

1 Nisan tarihinde PayPal'daki görevinden ayrılacağını açıklayan PayPal CTO'su James Barrese, şirkette 2015 Mayıs ayından bu yana görev yapıyordu. Barrese'nin ardından Paypal, Barrese'nin görevlerini iki ayırırken, yeni görevlerin sahipleri de şimdiden belirlendi. 

PayPal'da "Küresel Ürün Geliştirme Müdürü" olarak çalışmaya 2011 yılında başlayan Barrese, 2012 yılında CTO görevini de üstlenmeye başlamıştı. 2015 yılında "Ödeme Servisleri"nin de başına gçen Barrese, 1 Nisan tarihi itibariyle görevinden ayrılacak. Barrese'nin ayrılmasının ardından William Ready, ödeme sistemleri tarafında  görev alacak. CTO görevini ise Sri Shivananda üstlenecek.


 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun