Kariyer 24 ARALIK 2010 / 07:45

Oracle Türkiye’ye beş atama birden yapıldı

Oracle Türkiye, başarılarıyla dikkat çeken beş ismin yeni atamalarını duyurdu.

Oracle Türkiye, başarılarıyla dikkat çeken beş ismin yeni atamalarını duyurdu.


Oracle Türkiye, beş yeni ismi bünyesine dahil etti. Kariyerlerine Oracle Türkiye’de devam edecek olan isimler Serdar Sayar Oracle Türkiye Donanım Satış Direktörü, Sedat Zencirci Oracle Türkiye Teknoloji Satış Danışmanlığı Kıdemli Müdürü, Ebru Aymen Oracle Türkiye ve Orta Asya İnsan Kaynakları Bölge Direktörü, Özge Sağır Oracle Türkiye ve Orta Asya “Oracle University” Satış Müdürü ve Seçil Kardaş Seyfe Oracle Güney Doğu Avrupa, Türkiye ve Orta Asya Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak belirlendi.

Oracle Türkiye Donanım'ın Türkiye Satış Direktörlüğü görevine atanan Serdar Sayar, 24 yıllık bilgi işlem endüstrisindeki deneyimi süresince Sun Microsystems'da İşortakları Satış ve Pazarlama rollerinde değişik bölgesel yönetim görevleri üstlendi. Sun Microsystems'daki kariyerine 12 yıl önce Satış Müdürlüğü pozisyonu ile başlayan Sayar, son olarak, Çin, Hindistan, Latin Amerika, Rusya, Ortadogu ve Afrika'daki 139 ülkeden oluşan Gelişen Pazarlar bölgesinde işortakları ve satış kanalları ile iş geliştirme konusunda İş Ortakları Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

BT sektöründe 20 yıllık deneyimine sahip Sedat Zencirci, 1996 yılında Oracle'da Eğitmen olarak göreve başladı. Zencirci Oracle Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Teknoloji Satış Danışmanlığı Kıdemli Müdürü olarak atandı.

Uluslararası şirketlerde 17 yıldır İnsan Kaynakları yönetim tecrübesine sahip Ebru Aymen, liderlik, kişisel gelişim ve kültürel değişim konularında Doğu Avrupa, Fransa, Japonya, Asya & Afrika bölgelerinde çeşitli görevler aldı. Aymen, Oracle Türkiye ve Orta Asya İnsan Kaynakları Bölge Direktörü olarak atandı.

Oracle'da “Oracle University” Satış Müdürü olarak atanan Özge Sağır Yıldırım, Turkcell, Alcatel, Cisco Systems, Sun Microsystems ve Oracle dahil olmak üzere BT sektöründe 11 yıllık deneyime sahip.

Seçil Kardaş Seyfe ise IMAGE Halkla İlişkiler’de Müşteri Temsilciliği, Sun Microsystems’da Türkiye ve Orta Asya’dan sorumlu Pazarlama İletişimi ve Pazarlama Müdürlüğü dahil olmak üzere 14 yıllık pazarlama ve halkla ilişkiler deneyimine sahip. 2010 tarihi itibariyle Oracle’da Güneydoğu Avrupa, Türkiye ve Orta Asya’dan sorumlu Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak atandı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun