Kariyer 06 TEMMUZ 2011 / 16:38

Oracle Güneydoğu Avrupa ve Orta Asya Başkan Yardımcısı Gürhan Kalelioğlu oldu

Oracle Türkiye ve Orta Asya Başkan Yardımcısı Gürhan Kalelioğlu, Oracle Güneydoğu Avrupa ve Orta Asya Bölgesinde toplam 20 ülkeden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı.Kalelioğlu’nun sorumlu olduğu bölgede ülke sayısı Türkiye başta olmak üzere 20 ülkeye yükseldi. 2010 yılında Türkiye Bölgesine bağlanan Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Ermenistan, Tacikistan, Kırgızistan ve Özbekistan’a ek olarak yeni görevinde Kalelioğlu'na bağlanan diğer ülkeler Yunanistan, Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan, Karadağ, Bosna-Hersek, Kıbrıs, Malta, Makedonya, Arnavutluk ve Kosova oldu.

Gürhan Kalelioğlu kimdir?

Gürhan Kalelioğlu 1965 yılında Ankara'da doğdu. 1988 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Kalelioğlu NCR Amerika, NCR Türkiye, Digital ve Oracle dahil olmak üzere 23 yıllık BT sektör deneyimine sahip.

1995 yılında Oracle'da Ankara Bölge Müdürü olarak göreve başlayan Kalelioğlu, 2008 yılında Oracle Türkiye’nin Genel Müdürü, 2009 yılında Oracle Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Başkan Yardımcı olarak görev yaptı. Kalelioğlu, 2011 Temmuz itibarıyla Oracle “Güneydoğu Avrupa ve Orta Asya” Bölgesi Başkan Yardımcılığına atandı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun