Kariyer 25 MART 2011 / 15:54

Nokia Türkiye'nin yeni Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan oldu

Şubat 2009’dan bu yana Nokia Türkiye’nin genel müdürlüğünü yürütmekte olan Conor Pierce, 18 Nisan 2011 itibariyle görevini Çiçek Uyansoy İcan’a devredecek. Böylece yıllar sonra ilk kez Nokia Türkiye'nin başına bir Türk yönetici geçmiş oluyor.

Kariyerini Nokia İngiltere ve İrlanda Genel Müdürü olarak sürdürecek olan Conor Pierce, konu hakkında şu yorumu yaptı: “2 yılı aşkın bir süre Nokia Türkiye Genel Müdürü olarak hizmet verdim. Bu görevi her zaman bir ayrıcalık olarak gördüm. Pek çok başarıya imza attığımız bir dönem geçirdik. Türkiye'de çalışmaktan gerçekten büyük keyif aldım. Ama artık, ayrılık vakti geldi. Nokia İngiltere ve İrlanda Genel Müdürü olarak belirlenen yeni görevime başlamak için Türkiye'den ayrılıyorum. Bu vesileyle, bütün iş ortaklarımıza ve Nokia kullanıcılarına şirketimize, ürünlerimize ve hizmetlerimize gösterdikleri güvenden dolayı teşekkür ediyorum.”Daha önce Nokia Türkiye Satış Direktörü olarak görev yapan Çiçek Uyansoy İcan, 16 yılı aşan satış ve pazarlama deneyimine sahip. İcan, yeni görevi hakkında şunları söyledi: “Nokia’nın Türkiye’deki konumunu güçlendirmek için elimden geleni yapacağım.”Çicek Uyansoy İcan kimdir?Çiçek Uyansoy İcan, 1994 yılında İTÜ Tekstil Mühendisliği’nden mezun oldu. Ardından ABD’deki Teksas Teknik Üniversitesi'nde pazarlama üzerine MBA yapan İcan, iş hayatına Gön Deri Ürünleri’nde ihracat müdürü olarak başladı.Eylül 2000’de Nokia Türkiye bünyesine katılan İcan, burada kanal yöneticiliği, pazarlama müdürlüğü ve satış müdürlüğü gibi farklı roller üstlenmişti.

YORUMLAR
mehmet terkan 14 EYLÜL 2013 / 03:00 0 1
nokia yakında bu işleri bırakıcak anlaşılan o yüzden tekstil mühendisi birini getirmişler. belki ilerde çorap pantolon gömlek falan üretirler.
ata mertan 26 MART 2013 / 15:33 0 1
Bir turk gecince nolur sirkette dolandiricilik yalan utanmazlik malesef basa gecio iste yaziklar olsun nokia eski gen mudur arar olduk ne telefonlarina sahip cikiyolar nede utanmadan garantideki telefonlarinda para almayi kesiyolar calisanlar akarabalari herhalde sirket bizim die arandiginda adam yerine bile koymuyolar yetkililer herhalde surekli tatilde yaziklar olsun haram olsun
Ömer Faruk BOYNUKARA 19 EKİM 2011 / 10:10 0 1
Arkadaşlar böyle kamera karşısından anca poz vermeyi biliyolar. Sattıkları malın arkasında durmuyolar. Bu yazıyı okuyan arkadaşlardan ricam pişman ve mağdur olmak istemiyorsanız kesinlikle nokia almayın. Çevirmeli telefonlar bile daha sağlam çıkıyo. Aldıysanız bolursa yandınız 900 TL ye aldığınız telefona sağolsun nokianın pisliklerini temizleyen KVK var hemen 1000 TL masraf çıkarıyo. Yazıklar olsun nokia
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun