Kariyer 22 KASIM 2011 / 17:24

Nokia'nın yeni pazarlama müdürü Sertaç Şener oldu

Nokia’nın pazarlama müdürü pozisyonuna daha önce de Nokia’da görev alan Sertaç Şener getirildi. Şener en son Avea'da görev alıyordu.Nokia markasına aşina bir isim olan Sertaç Şener 12 yılı aşan satış ve pazarlama deneyimine sahip. Şener daha önce Nokia kariyerine ara verdiği sürede, Avea Pazarlama Grubunda Ortaklık Yönetimi Direktörü görevinde çalışarak GSM sektörü deneyimi kazanma fırsatı yakaladı. Sertaç Şener yeni görevinde Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Ürün ve Portfoy Yönetimi ve Ticari-Perakende Pazarlaması gibi alanlardan sorumlu olarak çalışacak.

Nokia bünyesindeki çalışma arkadaşlarıyla yeniden birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Şener, yeni pozisyonu hakkında şunları söyledi: “ Türkiye’ nin en sevilen markası olan Nokia’da çalışmak büyük bir gurur. Mobil iletişim dünyasının büyük bir değişim geçirdiği günümüzde sektöre ve Nokia markasına yön vermek çok heyecan verici bir deneyim olacak. ”

Sertaç Şener'i tanıyalım

Sertaç Şener, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ilişkiler Bölümünden mezun, ve yine aynı üniversiteden Pazarlama ve Finans sertifikasına sahip. Nokia’da 10 sene hem yerel hem de bölgesel pozisyonda Pazarlama ve Satış deneyimine sahip olan Şener, son 2 senedir Avea Pazarlama Grubunda Ortaklık Yönetimi Direktörü olarak görev yapmaktaydı.
ETİKETLER : Avea nokia sertaç şener