Kariyer 06 TEMMUZ 2011 / 20:02

Nexum, THY kabin ekibine özel sosyal paylaşım platformu hazırladı

Nexum, Türk Hava Yolları kabin ekibinin iletişimini güçlendirmek ve sosyal bilgi paylaşımında bulunmalarına destek olmak amacıyla Crewest adını verdiği özel bir sosyal paylaşım sitesi hazırladı.THY kabin ekibi, Crewrest adı verilen sosyal paylaşım sitesine crewrest.thy.com adresini kullanarak kullanıcı adı ve şifreleriyle dünyanın her noktasından erişebiliyorlar. (ed: denemek için daha ne bekliyorsunuz?)

Teknolojik altyapısı Nexum Boğaziçi, arayüz tasarımları Nexum Creative tarafından hazırlanan Crewrest iş ve eğlenceyi bir arada sunmayı hedefleyen bir platform olarak tasarlanmış. Bu platform sayesinde yaklaşık 5 bin kullanıcı, dünyanın çeşitli yerlerinden şehirlerle ilgili yorumları görebilecek, yorum yazabilecek. İsteyenler ülke ve şehir seçerek, o şehre ait yorumları görüntüleyebilecek ya da yorumlarını paylaşabilecekler.

Kullanıcıların birbirlerine mesaj gönderebillecekleri, gönderilen ve alınan mesajların, resim ve videoların takip edilebileceği platformda aynı zamanda kullanıcılar isterlerse diğer kullanıcılarla paylaşmak istediği ilanlarını oluşturabilecekler.

Kısacası Nexum THY'ye özel Facebook gibi bir sosyal ağ yapmış, durum bundan ibarettir.
ETİKETLER : nexum THY
YORUMLAR
Sedat Öztürk 29 MART 2012 / 21:26 0 0
Bu sitenin yanında http://www.masterfriends.net adresi de yer alması gerektiğini düşünüyorum. Bu site hem paylaşım sitesi hem de sahibinden ve ikinci el ilan satış sitesi olarak hizmet vermektedir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun