Kariyer 08 NİSAN 2013 / 11:25

Nexum Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Engin Tavşanlı oldu

Türkiye’de yazılım ihracatı gerçekleştiren ilk 10 şirket arasında yer alan Nexum’da Bilgi Teknolojileri Yöneticiliği görevine Engin Tavşanlı getirildi.Yapılan açıklamaya göre, Engin Tavşanlı, Nexum’da BT politika ve stratejilerinin belirlenmesi, yazılım, donanım ve ağ altyapı uygulamalarının planlanması ve yönetilmesinden sorumlu olacak. Tavşanlı, Nexum’da bilgi teknolojileri alanındaki gelişimi daha da hızlandırabilmek, yenilikçi yaklaşımları ve teknolojileri farklı sektörlerdeki çözümlere uygulamak için de çalışmalar yürütecek.

Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 1989 yılında mezun olan Engin Tavşanlı 1992 - 1997 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitimine devam etti. İngilizce ve Almanca bilen Engin Tavşanlı halen Bilgi Üniversitesi’nde yüksek lisans programına devam ediyor.

1992 - 2008 yılları arasında Yapı Kredi Bankası Veritabanı Yönetim Departmanı’nda Bölüm Yöneticisi olarak görev yapan Tavşanlı, 2008 - 2012 yılları arasında IT Sistem Operasyon Bölüm Müdürü olarak çalıştı.
ETİKETLER : nexum engin tavşanlı
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun