Kariyer 16 OCAK 2013 / 12:54

Netsis 19 Mayıs Üniversitesi'ni iş yaşamına hazırlıyor

19 Mayıs Üniversitesi'nde ERP eğitimleri başlıyor

Netsis tarafından sağlanacak çözümler üzerinde, günümüz iş dünyasının gereksinimlerine paralel içerikte verilecek ücretsiz eğitimler sayesinde, geleceğin 19 Mayıs Üniversiteli endüstri mühendislerinin bugünden iş yaşamına hazırlanması hedefleniyor. 

Netsis, ileri teknolojinin sunduğu olanakları kurumsal ihtiyaçlara yanıt oluşturacak şekilde yorumlamak üzere bir yandan üniversitelerle iş birliği halinde Ar-Ge çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan çözüm sağlayıp eğitim verdiği okullardaki yaygınlığını artırıyor. 19 Mayıs Üniversitesi'nin Endüstri Mühendisliği bölümünde 21 Ocak 2013'te öğretim üyeleri, Mart 2013'te öğrenciler için Netsis ERP eğitimleri başlıyor.

Net Bt Mühendislik Genel Müdürü Ersan Solmaz ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
"Endüstri Mühendisliği Bölümü ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla öğrencilerimizin bilgi düzeylerini artırmaktan ve üniversitemize destek olmaktan mutluluk duyuyoruz"

19 Mayıs Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünde Netsis çözüm ortağı Net Mühendislik iş birliğiyle verilecek ERP odaklı eğitimler, Mart 2013'te laboratuvar dersi olarak işlenmeye başlayacak.

19 Mayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Profesör Dr. Birol Elevli konuyu şöyle değerlendirdi:
"Günümüzde işletmelere verimlilik ve rekabet sağlayan ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması), son sınıf öğrencilerimize Netsis işbirliği ile uygulamalı olarak öğretilecek. Öğrencilerimizin, ERP uygulamaları ile okulumuzda tanışmaları ve bu yönde deneyim kazanmaları onların daha donanımlı bir şekilde iş hayatına hazır olmalarını sağlayacaktır."
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun