Kariyer 09 EYLÜL 2008 / 10:20

Netron dil eğitiminde de iddialı

Netron çatısı altında faaliyet gösteren NIFL (Netron Institute of Foreign Languages) yabancı dil eğitimine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Netron çatısı altında faaliyet gösteren NIFL (Netron Institute of Foreign Languages) yabancı dil eğitimine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.


Netron, bireysel yabancı dil eğitimi alanına da iddialı bir giriş yapıyor. Netron’un grup şirketleri arasında yer alan NIFL (Netron Institute of Foreign Languages), Bağdat Caddesi’nde bulunan Yabancı Dil Eğitim Merkezi’nde Ekim ayında bireysel yabancı dil eğitimlerine başlıyor. Yabancı dil öğrenimini daha kolay ve efektif hale getiren son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış olan NIFL Yabancı Dil Eğitim Merkezi’nin ilk dönem kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. Ayrıca Eylül ayı içerisinde kayıt yaptıranlar yüzde 20 indirim fırsatından yararlanıyorlar. Bugüne kadar iş eğitimi, kurumlara özel eğitim, dil koçluğu ve TOEFL eğitimleri sunan NIFL, bireysel yabancı dil eğitimi alanında yepyeni bir anlayışla hizmet verecek. Deneyimli yabancı dil eğitmenleriyle ekim ayından itibaren Bağdat Caddesi’nde eğitime başlayacak olan NIFL, düzenleyeceği sürpriz etkinlik ve çalışmalarla bireylerin öğrenmekte oldukları yabancı dili geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Çalışanlar ve öğrenciler için farklı saat alternatiflerinin sunulacağı NIFL yabancı dil eğitim merkezinde bir yıl içerisinde 5 bin kişiye yabancı dil eğitiminin verilmesi hedefleniyor. NIFL tarafından sunulan dil eğitimleri hakkında detaylı bilgi (0216) 327 98 88 numaralı telefondan alınabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun