Kariyer 13 NİSAN 2016 / 15:08

Netaş'ta görev değişimi

Netaş’ın, “Siber Güvenlik Kıdemli Direktörü”, 4 Nisan 2016 tarihi itibarıyla Ali Yılmaz Kumcu oldu.

Kumcu, yeni nesil ArGe birimindeki siber güvenlik ekibinin yönetiminden ve Nova ürünlerinin pazara sunulması başta olmak üzere, tüm siber güvenlik konularından sorumlu olacak.
 
Ali Yılmaz Kumcu; ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünün ardından, ABD’deki Purdue University’de “Bilgisayar Bilimleri” üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı. Amerika’da Ernst&Young firmasında başladığı kariyerine, sırasıyla Intellect Profesyonel Hizmetler’de Bilgi Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri Direktörü, Borusan Telekom’da Bilgi Güvenliği ve Risk Müdürü unvanlarıyla devam etti. Ardından Deloitte Türkiye’de “Siber Güvenlik Servisleri Ülke Lideri” sorumluluğu ile şirket ortağı olarak görev aldı. Kumcu, Almanca ve İngilizce biliyor.
ETİKETLER : netaş ali yılmaz kumcu
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun