Kariyer 28 EYLÜL 2012 / 10:35

Mustafa Arı Telenity'de Orta Doğu ve Afrika satış ekibini yönetecek

Telekomünikasyon şebekeleri için servis dağıtım, konum tabanlı servisler, sosyal medya, mobil pazarlama ve mesajlaşma alanlarında platform ve çözümler geliştiren Telenity, Mustafa Arı'yı Orta Doğu ve Afrika Bölgeleri için iş geliştirme ve satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atadığını açıkladı.

Mustafa Arı yeni görevinde Telenity'nin her iki bölgedeki stratejik iş geliştirme, satış, ve iş ortaklıklarından sorumlu olacak. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Telenity müşteri hizmetini, satış grubunu ve iş ortaklıklarını genişletmeye devam ederken, Mustafa Arı'nın telekomünikasyon endüstrisindeki geçmiş tecrübeleri şirketin MEA bölgesinde süregelen büyümesine ve pazar payını arttırmasına büyük fayda sağlayacak.

"Mustafa'nın yönetici kadromuza katılmasından dolayı gururluyuz" diyen Telenity CEO'su İlhan Bağören sözlerine, "Telekomünikasyon sektöründeki deneyimi ve ürün portföyümüzü yakından tanıması, Mustafa'nın Orta Doğu ve Afrika'daki müşterilerimiz ve yeni satışlarımız üzerinde hızlı bir etkisi olmasını sağlayacaktır" şeklinde devam etti.

Mustafa Arı'yı hatırlayalım

Mustafa Arı, Telenity'ye katılmadan önce Türk Telekom Grup Şirketleri bünyesinde yer alan bilişim çözümleri şirketi İnnova'da grup koordinatörü olarak görev aldı. Daha önce, Mustafa Arı Telenity'de yazılım geliştirme mühendisliği direktörü ve satış direktörü görevlerini üstlendi. Arı, profesyonel iş hayatına kamu sektöründe başlamış ve T.C. Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı'nda (DPT) uzman olarak sekiz yıl görev almıştır. Mustafa Arı'nın deneyimi katma değerli servisler, servis dağıtım platformu, yeni nesil iletişim ağları, OSS& BSS, profesyonel hizmetler ve telekom ödeme çözümleri konularında iş geliştirme, satış ve pazarlama, teknoloji, ürün yönetimi ve mühendislik alanlarında üst düzey yöneticilik ve planlama pozisyonlarını kapsıyor. Arı, Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden MBA ve Hacettepe Üniversitesi Bigisayar Mühendisliği bölümünden Bachelor of Science (BS) derecelerine sahip.
ETİKETLER : telenity mustafa arı
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun