Kariyer 30 MART 2012 / 11:40

Mobil tarafta deneyimli yeni başkan

Mobil tarafta deneyimli yeni başkan

PayPal’ın Başkan Yardımcısı David Marcus yeni görevine atandı. Marcus artık PayPal’ın bir numaralı ismi.Ödeme sistemleri sektörünün ünlü markası PayPal’ın blog sitesinden dün yapılan açıklamaya göre uzun süredir mobil ödeme sistemlerinden sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürüten ve şirketin büyümesinde önemli rol oynadığı belirtilen David Marcus başkanlık görevine atandı.

Dün eBay CEO’su John Donahoe, www.thepaypalblog.com’da yayınladığı yazısında Marcus’un yeni görevini açıklarken PayPal’ın gelişmesine de değindi. Donahoe açıklamasında, PayPal’ın son bir yıl içerisinde gerçekleştirdiği mobil ödemelerle 7,5 milyar dolarlık hacme ulaştığına değindi. Aynı süre içinde 190 ülkedeki 100 milyon kullanıcı, toplamda 180 milyar dolarlık ödemeyi PayPal üzerinden gerçekleştirdi.

John Donahoe'nin blog'da yer alan yazısına buradan ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun