Kariyer 13 MART 2012 / 11:40

Microsoft ve Nokia'dan gençlere eğitim fırsatı

Microsoft’un düzenlediği ve bu yıl Nokia’nın da destekleri ile gerçekleşen “Gençsen Geleceksin” etkinlikleri, üniversite öğrencilerine yeni nesil teknolojileri akademik ve ticari anlamda kullanabilmeleri için eğitim vermeye devam ediyor. 2012 Mayıs ayına kadar devam edecek etkinliklerde ünversite öğrencileri dönem bitiminde yapılacak değerlendirmelerle birlikte bir çok sürpriz hediyenin de sahibi olacaklar. Dönem sonu yapılacak genel değerlendirmede uygulamasını Windows Phone Marketplace’te yayınlamış öğrenciler sürpriz hediyeler kazanacak. Bunun yanı sıra etkinliğe kayıt yaptıran kısıtlı sayıda öğrenciye Microsoft ve Nokia uzmanlarınca özel Windows Phone programlama eğitimi de verilecek.

İstanbul’dan ardından Ankara, Trabzon, Samsun, Denizli, Hatay, Malatya, İzmir, Elazığ, Gaziantep, Sakarya, Antalya, Mersin, Konya, Kayseri, Eskişehir, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale’de çeşitli üniversitelerde yapılması planlanan etkinlikle ilgili detaylara bu adresten erişebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun