Kariyer 17 EKİM 2011 / 15:44

Microsoft Türkiye kadrosu yenilendi

Microsoft Türkiye'de içeriden ve dışarıdan yeni atamalar yapıldı. Murat Yağcı Platform Stratejileri Yöneticisi olarak görev alırken, Behice Funda Kurumsal İletişim Müdürü olarak Microsoft Türkiye ekibine katıldı.2009 yılının Aralık ayından bu yana Microsoft Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Murat Yağcı, Platform Stratejileri Yöneticiliğine atandı. Son olarak Bayraktar Grubu'nda çalışan Behice Funda da Kurumsal İletişim Müdürü görevine getirildi.

Microsoft Türkiye ailesine 2002 yılının Ağustos ayında Pazarlama İletişimi Uzmanı olarak katılan Murat Yağcı, 2004 yılında Pazarlama İletişimi Müdürü oldu. 2009 yılının Aralık ayında Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine getirilen Murat Yağcı, Microsoft Türkiye’nin dijital PR ve sosyal medya alanındaki varlıklarının hayata geçirilmesi ve Microsoft Türkiye Blogu’nun kurulması sürecini yönetti. Murat Yağcı yeni atandığı Platform Stratejileri Yöneticiliği görevinde Microsoft platformu ile diğer platformlar arasındaki iş birliğinin geliştirilmesi için çalışmalar yürütecek.

İletişim sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Behice Funda, iş hayatına Milliyet Dergi Grubu’nda başladı. 9 yıllık gazetecilik ve yayıncılık deneyiminin ardından 6 yıl boyunca iletişim danışmanlığı alanında çalışmalarını sürdüren Behice Funda, teknoloji, gıda, otomotiv, danışmanlık ve İK sekörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen uluslararası markalarına iletişim stratejileri geliştirilmesi ve uygulaması alanında danışmanlık yaptı. Behice Funda, Kurumsal İletişim Müdürü olarak Microsoft Türkiye ailesine katılmadan önce Bayraktar Grubu'nun Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu. Galatarasay Lisesi ve İstanbul Üniversitesi mezunu olan Behice Funda, çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce biliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun