Kariyer 15 EYLÜL 2011 / 16:09

Microsoft'tan Trend Micro'ya transfer

Trend Micro, Türkiye ve Akdeniz ülkelerindeki kadrosunu Mine Eren ile güçlendirdi.Mine Eren, 9 yıllık Microsoft kariyerinin ardından Eylül ayı itibariyle Trend Micro Akdeniz Ülkelerinden Sorumlu Kanal ve KOBİ Müdürü görevine atandı.

Microsoft’ta son olarak Lisanslama Stratejileri Uzmanı pozisyonunda, KOBİ segmentindeki orta ölçekli müşterilerin lisanslama stratejilerinin belirlenmesi ve kurumsal anlaşmalarının büyütülmesi alanında çalıştı. Bu görevden önce Microsoft’ta Kurumsal Satış Kanalı Yöneticiliği, KOBI müşterilerinde İş Geliştirme Yöneticiliği ve birçok satış pozisyonlarında görev aldı. İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri mezunu olan ve Marmara Üniversitesi’nde Bilgi Teknolojileri Yönetimi alanında master yapan Mine Eren evli ve 2 çocuk annesi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun