Kariyer 03 ŞUBAT 2015 / 15:52

Microsoft KOBİ alanında Tarık Tüzünsü'ye emanet

Microsoft’ta 2015 atamaları hız kesmeden devam ediyor. Microsoft Türkiye Tüketici Kanalları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü, Microsoft bünyesinde hayata geçirdiği başarılı projelerini takiben Microsoft Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.Microsoft Türkiye Tüketici Kanalları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü, bugüne dek gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların ardından KOBİ Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Yeni görevine 1 Şubat 2015 itibarıyla başlayacak olan Tüzünsü, Microsoft’tan önce 17 yıl boyunca Arena Bilgisayar’da Ürün Yöneticiliğinden CEO’luğa uzanan bir çok başarılı pozisyonda görev aldı.

İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan Tüzünsü, aynı üniversitede MBA derecesi alırken, Harvard Business School’da PLD (Program Leadership Development) programını başarıyla bitirdi. Tarık Tüzünsü evli ve bir kız çocuğu babasıdır.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun